La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

1

Nawrocki ma już więcej głosów niż PAD w II turze w 2020r.

Emocjonująca noc, jak przy każdych takich elekcjach - cieszy to, że wyniki spłynęły szybko jak na Polskę, no i że zwycięzca ma solidną przewagę. Sondaże znowu się pomyliły, nawet sondaż uliczny ewyborów na próbie blisko 10 tys. ludzi przeszacował RT o ponad 1 p.p - sporo. Liczba shy voters wśród prawicy jest olbrzymia - z drugiej strony prawdopodobnie (w przeciwieństwie do moich odczuć po exit) wyborcy Mentzena i Brauna tłumnie poszli głosować na Nawrockiego i taki Trzaskowski z elektoratu SM nie dostał 17-20%, a max. 10%. Oby politycy nie próbowali majstrować przy zaprzysiężeniu, obecna koalicja nadal ma 2 lata i olbrzymi aparat władzy dalej w swoich rękach - chociaż ja tam żadnych ambicji, szczególnie po dzisiaj, już nie widzę.

0

@barcelonaLM Z elektoratu Mentzena, dostał 11,9%, a od Brauna 7,5%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?