La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

9

Teraz reprezentacje, zaraz potem KMŚ, które kończy się dopiero w połowie lipca, a parę tygodni później już powoli będzie się rozpoczynać sezon ligowy.

Może się mylę, ale mam wrażenie, że wielu zawodników będzie naprawdę totalnie przemęczonych w przyszłym sezonie. Pod tym względem mega się cieszę, że Barcelona nie bierze udziału w KMŚ.

1

@macio_944 to się odbiło już na wielu piłkarzach w tym sezonie, np. Lautaro..

5

@macio_944 Dlatego tym bardziej Jestem za zmniejszeniem poszczególnych lig z 20 do 18 drużyn aby sobie zaoszczędzić te 4 kolejki w sezonie.Niby to niepozorna zmiana ale takie PSG pokazało że ma to sens.

2

@macio_944 Oczywiście, że tak będzie i w sezonie będą podatni na kontuzje. Zobaczcie ile w sezonie, po mundialu w katarze było zerwań więzadeł np.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?