La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

5

Brawo Borek, brawo dziennikarze Polscy za zrobienie takiej gówno-burzy z powodu tego, że Lewy prawdopodobnie zagra ostatni sezon na najwyższym poziomie w Europie i nie miał ochoty ryzykować zdrowia oraz tego, że murarz z Mołdawii mu zrobi sanki.
Ja tutaj nie widziałem żadnych minusów z braku powołania dla Lewego. Kadra musi być przyszykowana do gry bez Lewego. To Lewy bardziej robił łaskę reprezentacji, bo już dawno powinien siedzieć mieć możliwość odpoczynku i swojego następcy na horyzoncie.
Trzecia rzecz - wszystko zależy od tego, jak poszła rozmowa między Guardiolą a Lewym, a tego nie wiemy.

0

@insp1re Wiadomo ze wszystkiemu winien Mati Borek.

1

@insp1re +1 to dziennikarze zaczęli, już nawet nie mówię o tym, jak Borek jest fałszywy, kiedy najeżdżał na Lewego po decyzji o opuszczeniu zgrupowania, a potem w studiu już w spotkaniu na żywo omal mu butów nie wyczyścił

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?