- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1610 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1610 Culés
5
Przez Ligę Narodów eliminacje się rozjechały. Drużyny narodowe muszą nadrabiać zaległe spotkania, niektóre grupy mają 4 drużyny, niektóre 5. Wszystko poupychają by więcej kasy wygenerować.
3
@Kubsoleon Nikt nic nie musi nadrabiać bo terminarz jest ułożony tak żeby każdy zdążył rozegrać te mecze.
Jedynie wygląda to śmiesznie kiedy kilka ekip ma już rozegrane 4 mecze, a kilka ani jednego.
0
@Stinger_ Czyli muszą nadrabiać xd Wiadomo, że każdy zdąży rozegrać mecze, ale lepiej jest gdy wszyscy rozgrywają w jednym czasie kolejki a nie, że ktoś ma za sobą 3 mecze a inna drużyna dopiero zagra pierwszą kolejkę.
0
@Kubsoleon No nie zgadzam się bo tutaj nie ma jasno określonej daty kiedy która kolejka tylko tak jakby każdy zespół ma inaczej.
Nadrabianie to mi się zdaje jest coś takiego jak w sezonie klubowym w lidze - każdy ma tą samą datę w danej kolejce, a jeśli ktoś nie rozegra w danym czasie swojego meczu z jakiegoś powodu to później musi nadrabiać, a tutaj od początku wiadomo, że nie ma wspólnych terminów dla wszystkich.
Ogólnie nie podoba mi się to bo jak zobaczymy, że taka Norwegia zagrała już 4 mecze, a Niemcy jeszcze ani jednego to robi się z tego niezły bałagan ale takie realia tych eliminacji, powiększonego Mundialu i Ligi Narodów.
0
@Stinger_ Nadal to jest nadrabianie i nic nie zmienia tego fakt, że z góry tak było ustalone. Z góry było ustalone, że będą mecze nadrabiane i nie będzie spójności. To jest po prostu niespójne i niekomfortowe.
0
@Kubsoleon No nie wiem. Jak pewnie zauważyłeś grupy są nierówne.
W sześciu grupach są po 4 zespoły, a w pozostałych po 5.
Jedyni rozegrają 6, a inni 8 meczów i zawsze jeden zespół z grup pięcio-zespołowych pauzuje w którymś terminie.
Idąc twoim rokiem rozumowania to dzisiaj Polska nadrabia mecz czy gra normalnie?
Bo przypominam, że Finlandia zagra dzisiaj po raz 4 w czwartym terminie, a Polska trzeci, a termin czwarty.
Przy nierównych grupach nigdy nie uda się zrobić jednego terminu dla każdego zespołu i nigdy nie będzie spójności.
Jak pisałem wyżej, nie do końca mi się to podoba ale takie standardy.
0
@Stinger_ Sami sobie to zrobili poszerzając liczbę drużyn na Mundialu i robiąc Ligę Narodów. Jak to wygląda gdy przykładowo Austria ma 1 mecz rozegrany a w tym samym czasie 3 rywali z grupy po 3 mecze i jeden 2.
0
@Kubsoleon Ja to rozumiem ale skoro tak jest to co zrobisz?
Moim zdaniem nie ma tu żadnego nadrabiania tylko po prostu każdy ma inny termin.