- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1329 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1329 Culés
2
Ludzie na twitterze oczywiście ostro podnieceni tym co zrobił Braun i piszą że zaraz będzie miał 10% poparcia xD niesamowite towarzystwo
@Kgorecki2500 @michal26
0
@Kondziubarca bo będzie miał, ale nie ze względu na swoje zachowanie, tylko innych.
Nie ma rady na takie postępowanie. Skandaliczne zachowanie, choć pobudki zrozumiałe (propaganda LGBT jest aż nadto zauważalna).
W sumie GB pobudki ma inne...jemu zależy na poparciu i tyle.
0
@michal26 Jesli Braun bedzie miał 10% to wtedy Konfa z góra 13% bo nie wierze ze Konfa i Braun w sumie mogą miec wiecej niz jakieś 25%.
0
@Kondziubarca teraz mieli 21% ponad. Przy 67% frekwencji.
Z tego co wiem, to wolni republikanie (Jakubiak i Kukiz) mają startować z list Konfy. Jest szansa, że te głosy Jakubiaka też mogą przejść na ich stronę. Trochę z PiSu, PSLu może pójść na Brauna i Konfę.
Jest to realny wynik.
0
@michal26 No z tym Jakubiakiem to ciekawe, myslalem ze z pisu bedzie startować.
1
@Kondziubarca mam inside info. Co prawda o Kukizie, ale głosy są, że cali wolni republikanie idą od Konfy z listy. Jest jak jest. Jakubiaka akurat lubię. Kukiza toleruje xD
Aczkolwiek jak dla mnie - sprzedawał się co krok..
Tak czy siak. Konfa ma szansę (nie mówię, że tyle zdobędzie!) we wcześniejszych wyborach (jeśli odbędą się w ciągu roku najbliższego) na 20+%
Pewnie okolice 22% to max.
KKP na 8% powiedzmy. Natomiast na pewno nie sumarycznie max.
Pewnie skończy się na 20% Konfy i 5% KKP
1
@michal26 Jesli chodzi o Jakubiaka to tez go lubie i na pewno pomoze przyciągnąć wyborców Pisu, a Kukiz no kiedyś gościa bardzo lubiłem a obecnie to sam nie wiem co o nim sądzić.
To fakt Konfa ma szanse na te 20% bo dla ludzi juz jest prawie normalną partią, teraz skrajna jest Korona Brauna wiec o Mentzenie i Bosaku juz ta opinia byc taka nie moze xD