La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

6

Duzy szacun dla Bońka za te słowa o garniaku:


17

@betonito bezsensowne czepialstwo imo, jakby ubrał dres to by gadali że jakiś wsiur czy inne inwektywy

9

@FCBMati10 dobry ubiór to ubiór dobrany do okazji. Garnitur na mecz jak najbardziej pasuje ale jeśli jego stylizacja jest zbyt mocna to zaczyna to wyglądać śmiesznie. To tak samo jakbyś poszedł na rodzinny obiad we fraku zamiast w casualowej marynarce. Od pewnego momentu zamiast dobrze wygląda to komicznie

1

@betonito O nie, trener chciał się ładnie ubrać :p Zbrodnia

1

@betonito Niby na wierzchu elegancja, a w środku "wiocha".

0

@FCBMati10 Swoją drogą to straszne, że trener drużyny sportowej przychodzi na mecz w sportowym dresie. Co taki Smuda sobie w ogóle myślał ?!

0

@MesQueUnClub_87 to nie moja opinia żeby było jasne, ale wiem że Polacy lubią się doczepic do wszystkiego bo taka nasza cechą że nam wiecznie coś nie pasuje

1

@FCBMati10 Tutaj się zgadzam. Smutny i roszczeniowy Naród.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?