La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

1

Laurka dla PSL.

konto usunięte

2

@RosjaninBut bo to dalej jest PRL-owski ZSL, dlatego zawsze będzie dogadywał się ze stronnikami lewicy, czy to tej liberalnej jak platforma i hołownia czy socjalistycznej jak lewica.

0

@Death_voice Socjalistycznej jak PiS*

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment PiS to partia centrowa/centroprawicowa i z pewnością też nie jest socjalistyczny. Liberalizm gospodarczy i socjalizm nie są wyznacznikami prawicowości czy lewicowości. O prawicowości decyduje przede wszystkim konserwatyzm światopoglądowy.

0

@Death_voice Narodowy Populizm to nie konserwatyzm, ale ciemny lud wszystko kupi. Wszystkie partie polityczne powstały po rozpadzie Solidarności;)

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment narodowy populizm to nie konserwatyzm, natomiast może być konserwatywny. Aczkolwiek PiS narodowo-populistyczną partią nie jest (choć niektóre kryteria spełnia). Nie ma to jednak znaczenia bo tak czy siak, dzięki swojemu umiarkowanemu konserwatyzmowi, PiS jak najbardziej można uznać za centroprawicowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?