La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

0

Dla mnie zatrudnienie trenera zagranicznego szczególnie, który nie odniósł jakiś wielkich sukcesów jest bez sensu. Nie mając w reprezentacji jakiś gigantów piłkarskich trzeba postawić na kogoś kto zna ligę, zna zawodników i ma pomysł jak to połączyć i charyzmę aby dać wiarę piłkarzom. Z chęcią bym zobaczył trenera co potrafiłby wyciągnąć z ekstraklasy zawodników, którzy podnieśli by poziom reprezentacji a nie na siłę oglądać zagraniczne gwiazdy co siedzą na ławce ale muszą być powołani.

2

@bartekvisca Dla mnie najważniejszy jest profil trenera. Niestety większość trenerów z polskiego podwórka preferuje defensywny, bądź pragmatyczny styl gry. Obecnie ciężko mi powiedzieć, czego kadra potrzebuje, ale np. Kulesza popełnił ogromny błąd zatrudniając Santosa (nie ważne, ile by nie miał sukcesów - on grał 'pragmatyczną' piłkę Portugalią, więc szanujmy się), kiedy po patofutbolu Michniewicza jak powietrza potrzebowaliśmy ofensywnej piłki.

5

@bartekvisca Problem w tym, że w Ekstraklasie nie ma za bardzo piłkarzy, którzy podnieśli by poziom reprezentacji, a z resztą zobacz na składy czołowych polskich drużyn z Ekstraklasy i ilu widzisz tam Polaków?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?