La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

1

I taaak ma byyyć!!! Grunt to farmakologia, szpryca a nie marnowanie zasobów na uczenie tępego społeczeństwa, co dobrego i złego dostaliśmy od matki natury. Przecież wystarczy podać listek z paroma pigułami, owinąć w opakowanie, podać skład (albo pół składu, co za różnica) tysiąc leków wpisać w jedną grupę, trzy tysiące leków w drugą, przecież to ta sama receptura tylko z innym składnikiem więc ceny mogą się wachać od 10 do 10 000zł w zależności co kto woli i na co choruje. Sprawdzona metoda wariacie, to ja! Farmakologia! Dbam o twoje zdrowie, nie dbaj o nie sam bo jeszcze się wyleczysz :)


2

@jakub1906 Może gdyby ludzie mieli świadomość czym tak naprawdę kierują się koncerny farmaceutyczne to by sie trochę obudzili, ale z tego co kojarzę to jesteśmy w Top3 pod względem lekomanów w całej Europie. Ze swojej strony mogę tylko życzyć - smacznego!

Ostatnio byłem z przeziębieniem u rodzinnego po L4 i gość mi od razu wystawia antybiotyk. Wytłumaczyłem mu grzecznie, żeby tego nie robił bo i tak go nie wykupię.

1

@MesQueUnClub_87 Ja to nie wiem jak bardzo bym chory musiał być żeby iść do lekarza... herbatka i lecimy!

0

@Kgorecki2500 Jeżeli masz już faktycznie nasilony kaszel i cały czas Ci kapie z nosa to po prostu nikt sobie nie życzy byś w takim stanie przebywał w pracy wśród ludzi. Idziesz wtedy do lekarza by otrzymać elektroniczne usprawiedliwienie nieobecności i on Ci tam wystawia całą listę specyfików by wspomóc branże farmaceutyczną.

- Inhalator na rozrzedzenie kaszlu
- Tabletki na zniwelowanie kaszlu
- Tabletki na katar
- Tabletki do ssania na gardło
- Antybiotyk
- Lek na infekcję i zbicie gorączki

...i co mu tylko tam do głowy jeszcze wpadnie.

0

@MesQueUnClub_87
A na to wszystko (poza gorączką) wystarczy pić naturalną i niedrogą sól emską.
Od lat się tym leczę i działa cuda. Katar mam max 3 dni.

1

@norbi77 Ja używam na ostre bóle gardła. A tak to moim ulubionym lekiem jest świeży czosnek, imbir, cytryna, aloes.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?