- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 945 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 945 Culés
7
Krzysiu stanowski to hipokryta? No któż by się spodziewał.
2
@Konradowskyy pal licho, że Stanowski to hipokryta. Gorsze jest to, że ten gość i cały ten jego kanał to jedna wielka fabryka manipulacji. Manipulacji skrzętnie przygotowanej. Niestety wiele osób daje się na nią łapać.
1
@Safrani szczerze to liczyłem, że serio oni mogą być rzetelni, ale ostatnie wybory pokazały prawdziwe oblicze stanowskiego. Nie chodzi mi o to, że pisior czy coś tego typu, ale po prostu o to, że on z obiektywizmem nie ma nic wspólnego i robi to samo za co kiedyś krytykował niektórych, kieruje się emocjami i jak coś zgadza się z jego światopoglądem to uznaje to za prawdę.
4
@Konradowskyy ja Stanowskiego nie oglądałem nigdy. Ale
Jednym z pierwszych programów w Kanale Zero było o CPK. Pewnie @michal26 będzie wiedział o czym piszę. Ja nie oglądałem, ale oczywiście tu na La Bambie wszystko zostało opowiedziane. I było pełno filmów wrzuconych. Ogólnie więc byłem w temacie.
Tak się złożyło, że chyba dwa dni później byłem na obiedzie z ludźmi z Politechniki Śląskiej. Z ludźmi, którzy na tym temacie zęby zjedli i o których można chyba powiedzieć, że mają wiedzę.
No cóż. Zjechali cały ten program. Według nich pełno tam było złych założeń, które oczywiście brzmiały bardzo mądrze. Pełno przekłamań i pełno niedopowiedzeń.
I właśnie od tamtej już pory wiedziałem, że ten kanał nie będzie obiektywny i żetelny. A jak dodać do tego Mazurka, którego brat miał ciepłe posadki od pisu i Stanowskiego, który do Obajtka chodził "na kawę", to mam pełny obraz.