La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

2

Barcelona powinna pozbyć się Lewego który ma najwyższy kontrakt, a do tego ma już 37 lat

0

@arturek831 osstatnio byl news, ze nie tylko nie mają w planach sprzedazy Lewego, a wrecz przeciwnie. Jest ponoc plan przedluzyc go do 2027 i jego pensje rozlozyc na dwa lata

1

@arturek831 I pozbyc sie kibicow bez pojecia

1

@PerroHerro potwierdzam. Przede wszystkim kibiców bez pojęcia i planu. Bo plan taki że za rok nowy napastnik

0

@arturek831 generalnie to klub powinien podpisywać umowy z graczami z opcją jednostronnej możliwości zerwania umowy w dowolnym momencie jeżeli klub stwierdzi że tak chce.

0

@arturek831
Zgadza się, najsłabszy na boisku prawie co meczu, on korzysta na grze w Barcelonie (nabijając statystyki), a nie Barcelona na tym, że on dla niej gra, a do tego zarabia najwięcej w drużynie, więcej niż Pedri, Gavi i Raphinha razem wzięci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?