La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

0

Czarny czerwiec polskiej piłki. I tak co roku. Rozwiązanie? Nie grajmy już w czerwcu


0

@barcelonaLM @FcPortoFan1999 moze o to chodzi - granie w czerwcu nie służy polskiej piłce

Plus trzeba unikac niedzieli o 17

1

@mekston w czerwcu wszyscy nasi reprezentanci są myślami na wakacjach

0

@mekston Może być kłopotek z unikaniem grania w czerwcu podczas Euro/Mundialu.

0

@FcPortoFan1999 to nie będziemy już awansować na Euro i Mundial

1

@FcPortoFan1999 wystarczy nie grac tam

Np poczekamy na mundial w Arabii - jak w Katarze moze bedzie zima i wtedy cyk Polska wchodzi do gry i znow wychodzi z grupy

0

@barcelonaLM Doskonały pomysł. @mekston Może lepiej ogólnie nie grać w turniejach?

0

@FcPortoFan1999 moze bojkot i tylko wlasnie imprezy nie-letnie

0

@mekston Idealny pomysł.Pora dzwonić do PZPN-u.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?