La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

5

Ależ się jaram tym transferem... Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że Nico dołączy do Barcy... Ten transfer nie może się nie udać... Widząc jak Nico i Yamal dogadują się świetnie w reprze to co będzie w Barcelonie... Tworzy nam się mocarna Barca... Skrzydełka Nico& Yamal, atak Lewandowski, jako podwieszony napastnik Raphinia tak więc atak marzeń można by rzec będziemy mieli, chociaż młodszy napastnik też by się Przydał... Alexander Isak mokry sen każdego kibica Barcy ale raczej nieosiągalny, przynajmniej nie w tym okienku transferowym

konto usunięte

0

@Piotr,1985 w tym okienku nie ma szans na 9kę. Za rok odchodzi Lewy i wtedy mając już zdrową sytuację finansową można próbować ściągnąć Isaka, Alvareza czy Lautaro. Swoją drogą, chyba tego ostatniego najłatwiej będzie wyciągnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?