La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

2

2

@blakkudium kompromitacja i tak

3

@Popitek12 Weź im tam pokaż triki z Pucharu Tymbarka, to się nauczą, co nie @mekston?

2

@blakkudium uważam że w lidze ze słabą obroną byłbym królem strzelców, bo szybkość tam wystarcza, oprócz szybkości wybitny bym nie był, mimo wszystko na MLS i ich obrone by wystarczyło na króla strzelców

1

@Popitek12 W MLS byś był królem strzelców, a w lidze arabskiej, wygrałbyś Złotą Piłkę ze swoimi statystykami.

1

@blakkudium Nie bo tam jest lepsza obrona, ja bym sobie nie poradził w premier league, La Liga i może serie a ale dlatego że to nuda tam. W Saudi są drużyny gdzie jest dobra obrona, ale myślę że pod mój styl gry we francuskiej miałbym trudniej, wciąż uważam że Saudi jest trudniejsza.

1

@Popitek12 Nie bądź taki skromny. W saudi robiłbyś mocne oranie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?