La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

4

Liczba finałów w Queens

Carlos Alcaraz Garfia - 2
Rafael Nadal - 1

Rafa po 2011 roku chyba tylko 1 raz gral w Queens gdzie te urazy dawaly mocniej o sobie znac i po RG czesto potrzeba bylo wiecej przerwy ale w sumie i tak tych występów kilka zaliczył - jakies 6-8 w sumie bylo)

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Lionel_Messi10 @Bocheno1

2

@mekston 2008 Nadal's season: Monte Carlo, Barcelona, Hamburg, RG, Queens, Wimbledon, Pekin IO, Toronto. Nie do powtórzenia

1

@barcelonaLM tam duza szkoda tej 1/2 US Open i potem finalu z Fedem

Ten mecz z Murrayem chyba tez byl przerywany

0

@mekston myślę, że Fed i tak by wziął ten finał

2

@barcelonaLM możliwe, ale nigdy nie dostalismy meczu Rafa - Fed na US Open - kilka razy zabraklo 1 rundy u kogos. Fed chokowal na Serba w 2010 i 2011

0

@mekston Szwajcar miał kompleks Serba widać to było strasznie jak przed nim wymiękał dlatego nie uznam Feda za lepszego od Rafy bo jednak Rafa zawsze bił się z Novakiem nawet w czasach jego prime

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?