- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
2
Nawet Kmicic się uśmiecha.
0
@RosjaninBut niestety mało jest aktorów/celebrytów, którzy nie idą za lewackim nurtem. Dlatego cenię sobie po prostu tych artystów, którzy nie zabierają zdania na temat polityki. Przykład: Szczęsny u Wojewódzkiego. Brzydzę się natomiast np. tym, co robi Krzysztof Zalewski.
1
@PatrychoO
A ja tam nie mam z tym problemu, że jakiś artysta wypowiada się na tematy polityczne. W zasadzie, oprócz zawodu, który uprawia, to taki sam obywatel jak każdy inny, więc nie widzę przeszkód, by wyrażał swoją opinię, miał jakieś poglądy czy o nich mówił. Pisarze robili to od lat. Robił to Kochanowski, robił to Mickiewicz, robił to Sienkiewicz, robili to inni.
Jest też druga strona barykady, bo istnieją artyści, którzy boją się powiedzieć cokolwiek (zwłaszcza wokaliści), w obawie przed tym, że wycenzurują ich w jakimś programie, przestaną puszczać w radiu, co przełoży się na mniejsze wpływu. Oczywiście, nadal mają prawo to robić i nikt im tego nie może zabronić. To w końcu ich zawód.
Oczywiście wszystko musi się mieścić w szacunku do drugiej osoby i bez jakiegoś fanatyzmu w oczach, ale to w zasadzie tyczy się każdego człowieka.
0
@PatrychoO Artyści uczący życia we wszelkich jego dziedzinach to rak mediów.
Przez połowę życia naćpani, naje..ani wódą, żyjący w nierealnych dla przeciętnego człowieka okolicznościach, będą nas uczyć co dobre a co złe. Bez względu na ich sympatie polityczne lepiej jakby zamknęli mordę. Kazika, mimo że szanuję, nie lubię słuchać jak prawi swoje widzimisię.
1
@NeroTFP1 no wykrzykiwanie "jebać pis" na koncertach raczej w tych granicach się nie mieści xd
2
@PatrychoO
No to już jest patologia.
Ja ogólnie staram się nie czytać, co dany artysta ma do powiedzenia na tematy polityczne, bo chciałbym go jednak przede wszystkim rozliczać za aspekty muzyczne :D
To trochę tak jak z Seagalem. Mam sentyment do dawnych filmów z nim, ale prywatnie to jest jakiś posraniec, który ma nierówno pod kopułą.
1
@NeroTFP1 no ja też, ale jeśli jestem na jego koncercie, bo po prostu lubię jego muzykę, to niestety nie da się uniknąć tego, co ma do wyrzygania na temat polityki.