- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1347 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1347 Culés
2
Zaznaczę na samym początku, żeby co niektórzy od razu się nie zagotowali. Tak, też wolę Nico niż Diaza, głównie ze względu na stosunek ceny do wieku, ale:
Na tę chwilę Luis Diaz jest lepszym piłkarzem niż Nico, który póki co przypomina Dembele, ale nie tego z PSG tylko z początków w Barcelonie. Z Diazem szansa na LM w tym sezonie uważam, że byłaby dużo wyższa niż z Nico ze względu na jego doświadczenie i większą wszechstronność. Mimo wszystko tak jak pisałem wcześniej, też wolę Nico ze względu na to, że może się jeszcze bardzo rozwinąć. Po prostu przygotujmy się, że w trakcie sezonu będzie miał wahania formy (o ile w ogóle do nas przyjdzie) i będą głosy "trza było brać Kolumbijczyka"
0
@Eto'o9 R10 Mogę się mylić ponieważ nie oglądałem za dużo Liverpoolu ale z tego co pamiętam to Luis Diaz także miewał lepsze i gorsze momenty.
Myślę że kto nie przyjdzie to będzie miewał wahania formy, a głosy "trzeba było brać tego czy tamtego" i tak będą, bez względu kto przyjdzie.
Poza tym wiadomo, że Diaz ma lepsze statystyki jednak Nico Williams w Bilbao jednak nie ma aż tak dobrego zespołu niż Diaz w Liverpoolu czy jak mógłby mieć w Barcelonie.
0
@Eto'o9 R10 To jest oczywiste, że będzie miał wahania formy. Natomiast wierzę w to, że wódz Flick zrobi z niego właśnie tego Dembele z PSG a nie z Barcy :). Kto inny jak nie nasz Niemiec miałby go ułożyć.
0
@Eto'o9 R10 Ale tu nie chodzi o to by kupić zawodnika tylko po to "by w tym sezonie" tylko o takiego, który w dłuższej perspektywie da nam spokój na lata jeśli chodzi o lewe skrzydło. My szukamy piłkarza na tę pozycję od 2017 roku i chcemy sobie tam ukształtować piłkarza, z którym będziemy mieli szansę na LM "co roku", a nie tylko teraz i w następnym sezonie. Na ten moment Diaz jest lepszy, ale Nico ma potencjał by grać przez wiele lat na jeszcze wyższym poziomie.