La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

0

Już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu... Na jednej stronie Nico a na drugiej Yamal... Ależ to będzie chodzić... Ja pierdzu... Do tego Raphinia jako podwieszony napastnik a na szpicy Lewy... Moim zdaniem transfer Nico nie może się nie udać.

0

@Piotr,1985 Fajnie jakby sprzedać Araujo i kupić jakiegoś ogarniętego ŚO.

1

@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że tego Taha nie udało się pozyskać ale Araujo jest ja sprzedaż... On jest tak elektryczny że szkoda gadać... A za niego by Barca na pewno zainkasowała jakieś 40 mln, przynajmniej tak mi się wydaje

0

@Piotr,1985 Lewy i Raphinha nie będą grać razem. Barcelona potrzebuje mobilności z przodu żeby utrzymać intensywność pressingu trzeba jeszcze zadbać o tyły, żeby nie tracić trzech goli co mecz.

1

@Piotr,1985 Po tym jak zawalił mecz z p$g w LM, dawałem mu jeszcze szansę i miałem nadzieję, że no się chłopak ogarnie. Każdemu może się zdarzyć babol przecież. Później zaczął odstawić jakieś cyrki i stworzył kwas wokół siebię, a na deser rewanżowy mecz z Interem...!
Dla tego typa nie ma nadziei, to jest taki kretyn boiskowy, że ciężko tak na szybko wymienić kogoś na jego poziomie, IQ szympansa, pozbyć się jak najszybciej, aby nie zawalił kolejnej upragnionej LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?