La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

Asseco Resovia Rzeszów z dziką kartą i zagra w przyszłym sezonie w siatkarskiej Lidze Mistrzów!

Tym samym w przyszłej edycji Ligi Mistrzów zagrają cztery polskie kluby: Bogdanka LUK Lublin, Aluron CMC Warta Zawiercie, PGE Projekt Warszawa i Asseco Resovia Rzeszów.

W Pucharze CEV zagra JSW Jastrzębski Węgiel, a w Pucharze Challenge ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie odbuduje się Skra Bełchatów i wróci do gry w europejskich pucharach.

0

@Stinger_ Czyli Resovia przelicytowała JW i Zaksę i zapłaciła najwięcej za dziką kartę z polskich drużyn. W drodze uzupełnienia Zaksa zrezygnowała już wczesniej z Pucharu Challenge, nie będzie polskiej druzyny w tym roku w tym pucharze.

0

@priest9999 A to nawet nie widziałem tym bardziej, że z tego co czytałem to walczyli o dziką kartę na LM.
W tabeli są, a przynajmniej byli jako zespół wchodzący do Pucharu Challenge. W sumie szkoda, że zrezygnowali.
Nie mógł ktoś inny (Skra - następna w tabeli) przejąć tego miejsca czy po prostu nie chcieli?

0

@Stinger_ Nie wiem jak to jest z oddaniem miejsca komuś innego w Pucharze Challenge, ale raczej nie ma takiej opcji w regulaminie, juz kilka razy w historii polska drużyna która kwalifikowała się do Pucharu Challenge nie grała w nim, bo po prostu nie opłaca się to z finansowego punktu widzenia.

0

@priest9999 Nie tyle oddanie miejsca co po prostu przejście na inną drużynę - w piłce nożnej jest tak, że jak ktoś np. nie dostanie licencji to do gry wchodzi kolejna drużyna w tabeli więc myślałem, że może coś takiego także jest w siatkówce.
W sumie nigdy jakoś specjalnie nie zagłębiałem się w regulaminy w siatkówce to tego nie wiem.

To, że się finansowo za bardzo nie opłaci to akurat wiem ale mimo wszystko szkoda.
Bogdanka w minionym sezonie wygrała i zapisała fajną historię. Mimo wszystko wiadomo, Bogdanka, a ZAKSA wygrywająca 3 LM z rzędu to jednak różnica.

0

@priest9999 Nie opłaca się to raz, a dwa z tego co słyszałem główny sponsor wycofał się z ZAKSY.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?