La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

2

To eafc25 jest tak zbugowane, że japierd0le. Nie ma meczu, żeby się coś nie zawiesiło, nie wczytało, nie wylało.

Menu to już w ogóle tragedia jest, a najlepsze jest to, że im się już nawet koloru tego nie chce zmienić i każda FIFA czym tam fc od 22 wygląda praktycznie tak samo. Konkurencja nie jest lepsza, bo ten efootball to wygląda jak jakaś gra z 2015, a o tym ufl to szkoda nawet wspominać.

0

@Konradowskyy wyczuwam złe emocje

3

@Kinginiesta znaczy powiem ci tak, pykam sobie od roku spokojnie karierke i jest git, ale irytuje mnie to, ze ciagle jakis blad wyskakuje.

Z UT skończyłem bo to niegrywalne jest XD

1

@Konradowskyy Różnica jest taka, że eFootball czy UFL jest dostępny za darmo, więc raczej zrozumiałe, że nikt w to nie inwestuje jakichś wielkim pieniędzy i ogromu pracy, a za guwno od EA krzyczą sobie ponad 300zł na premierę, oraz ponad 500zł za wersję z dodatkowymi kartami.

1

@MesQueUnClub_87 fakt, jak grałem sobie niedawno w 15 to tam jest mniej błędów, o takiej 17 czy 18 nie wspominając, bo tam mało kiedy jakaś animacja podczas meczu się ucinała, zawieszała albo nie wczytywała.

Trzeba liczyć, że FIFA od 2k za kilka lat zrobi im prawdziwą konkurencję

1

@Konradowskyy No tylko na to liczę, ale debiut mieli mieć w tym roku, a tu ani widu, ani słychu.

0

@MesQueUnClub_87 ja gdzieś czytałem, że za 2/3 lata ma wyjść, ale ile w tym prawdy to nwm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?