La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

4

Niech już ten Athletic zamknie mordę i sobie przypomni, jak wzięli za klauzulę 32 mln wychowanka Sociedad niejakiego Inigo Martineza. I to dodatkowo w trakcie sezonu w zimowym okienku, a jeszcze dokładniej to w ostatnim dniu okienka, nie dając szansy Sociedad na żadną reakcję. A jeszcze dodam, że ugadani byli już dużo wcześniej, bo już na jesieni wiedzieli, że City zabierze im w styczniu Laporte.

0

@Rifek No to też nie ładnie postąpił Inigo.

0

@Roobo postąpił normalnie, jak człowiek zatrudniony w korpo

0

@Rifek Tylko że Sociedad to nie korpo dla niego,to klub gdzie spędził 8 lat zaczynając od drugiego zespołu.

0

@Roobo człowiek jest wolną istotą, ma tylko jedno życie i ma prawo wylogować się nawet z tego życia, nie mówiąc o rodzinie czy o jakimś tam klubie czy innej firmie

0

@Rifek Ale ja mu jakieś prawo odebrałem?
Zrobił tak bo mógł ale nie oznacza że jest to fair i że zachował się z szacunkiem do ludzi z którymi spędził kupę czasu.

0

@Roobo ale poznałeś wersję drugiej strony? Rozmawiałeś z Inigo i powiedział ci jakie są jego powody odejścia? Z mojej wiedzy z mediów to on nie czuł się już dobrze w Sociedad. Może to oni nie zachowali się fair i postanowił odejść? Ale jeszcze raz zaznaczę, że moim zdaniem to w dupie z tym co ktoś sobie pomyśli, każdy kowalem swojego losu. Nikt z głodu nie umarł z powodu jego odejścia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?