La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

0

Ten mecz to był niestety początek końca polskiej piłki reprezentacyjnej, od tego meczu to już tylko równia pochyła.

Analiza wsteczna zawsze skuteczna, więc teraz pozostaje nam już tylko gdybanie, co by było gdyby Nawałka grał 442 którym graliśmy prze zostanie 3 lata i w którym spisywaliśmy się najlepiej zamiast kombinować z formacjami z 3 obrońców. Co by było gdyby Gliskon nie spadł z tych schodów nawalony jak meserszmit i nie złamał tego barku.


1

@Konradowskyy Tamta Dania nas po prostu rozpracowała i zjadła taktycznie.

0

@FcPortoFan1999 fakt, ale Nawalka już chyba całkowicie się pogubił po tamtym meczu i już skończył mu się plan na tę kadrę. Pamiętam ten wywiad z tym terenem Danii jak mówił, że łatwo nas rozpracować.

1

@Konradowskyy Bardziej ten styl był już po prostu łatwy do odczytania dla rywali po jakimś czasie.Nie było specjalnie dużej elastyczności.Nie wiem czy obecnie nie byłby podobny kłopot.

0

@FcPortoFan1999 może tak tylko problem był taki że my umieliśmy grać tylko takim systemem, a kombinowanie zaczęło się już na krótko przed MŚ.

0

@Konradowskyy Przeszli zmianę ustawienia przed mundialem z 4-4-2 na trójkę obrońców a konkretniej 3-5-2 i się zaczęło...i te ustawienie trwa sobie do dzisiaj.

0

@FcPortoFan1999 i się dalej nie sprawdza xd

1

@Konradowskyy A My dalej próbujemy i próbujemy tego samego ustawienia.Albo selekcjonerzy są przesądni albo są ślepi.

0

@FcPortoFan1999 może za 30 lat wyjdzie, grunt to się nie poddawać :D

0

@Konradowskyy Nowy selekcjoner to powinien coś z tym zrobić.Siłą Nawałki była silna defensywa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?