La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

3

Aleksander Zverev na każdym szlemie poza Wimbledonem był w finale.

W Wimbledonie nigdy nie był nawet w 1/4. Najlepszy wynik to 4 runda osiągnięta 3x

@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Bocheno1 @Lionel_Messi10

0

@mekston I nigdy nie będzie.

1

@mekston no i dobrze, skompletowanie karierowego viceszlema przy niewygraniu ani jednego szlema to xd

0

@barcelonaLM @FcPortoFan1999 by wtedy jeszcze mocniej docenial jedzczosc Zvereva

0

@mekston To mu nie grozi już bo nie awansuje tutaj nawet do ćwierćfinału.

0

@FcPortoFan1999 bardzo jezdczy ten Wimbledon

W ogole jakby Rublev jeszcze wczoraj to przegral to bylby absolutnie topowy szlem dla jezdzcow

W sumie i tak jest potencjal

0

@mekston dlatego Wimbledon najlepszy szlem bo ci wszyscy jeźdźcy są brutalnie weryfikowani

0

@mekston I tak przegra.To nic nie zmienia.Granicę ma do IV rundy i tyle.Odpadnie w 2/3 rundzie.Bez znaczenia.

0

@barcelonaLM najlepszy to RG bo tam jednak gra z głębi to podstawa i nie ma
servbotowania ale Wimbledon ma aure i jest najbardziej prestiżowy

0

@mekston jednak koniec końców już dawno typowy servebot nie wygrał Wimbledonu. A że trawa coraz wolniejsza to też serwis nie ma aż takiego wpływu na mecze

0

@barcelonaLM nie wygral ale mamy sytuacje ze potrafia zaskoczyc (typu finaly dla Raonica / Andersona/ Kyrgiosa/ Bereta) co na Garrosie sie nie zdarza zeby servbot kogos poteznego porobil - jednak losowosc mniejsza i czasami niewazne co zrobisz to mozesz gema nie wygrac

Poza tym korty w trakcie turnieju sie zmieniaja i z czasem servbotom trudniej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?