La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1239 Culés

0

Po 1 kiedyś pisałem, że jak rok temu nie przyszedł to Hristo kiedyś powiedział: "jak nie akceptujesz oferty od Barcelony to drugiej nie dostaniesz". I tego powinni się trzymać. A po 2 co robi ten cały kurwa Deco ? 3 tygodnie temu skończył się sezon, a tu ter Stegen w klubie, Pena w klubie, Duńczyk w klubie, urugwajski sabotażysta w klubie, Pablo Torre w klubie, Ferran w klubie... To jak tu ktoś ma przyjść ? Oriol wrócił czyli następny... Przez 3 tygodnie udało się WYPOŻYCZYĆ Ansu... Szczęsny bez kontraktu. Kupić nie umieją czy nie mogą, sprzedać też nie. Za co ten Laporta płaci temu Deco i reszcie to ja nie wiem

0

@danijacek Ferran akurat pod koniec sezonu dał argumenty żeby zostać w klubie, więc nie wiem o czym mówisz.


Ps to nie FIFA

0

@danijacek Ale on nie odrzuca ofert. Barcy po prostu nie stać.

0

@waletpl jakby nie było stać to nie mówili by o tym ,widzę że ty siedzisz tam i wiesz ile mają kapusty kolejny znawca

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?