La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

5

Grok dzisiaj prowadzony przez jakiegoś fanatyka JKM, studenta, na umowę zlecenie, na zwolnieniu z X'a xD

Inaczej nie da się wytłumaczyć tej formy olimpijskiej dzisiaj xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kondziubarca

0

@michal26 ale jak to uruchomić tak zeby sie odpalił? wchodze na groka na twitterze i normalnie pisze, chcialem tu za jego pomcoą zwyzywać paru użytkowników a tu dupa xD

2

@ranger3120 Normalnie. On czyta z kontekstu i dopasowuje sie do stylu rozmówcy. Poza tym widac, że odpowiadając na miliony wpisów na X juz sam sie nauczył takiego stylu wypowiedzi.

0

@BorzyKrzys nie, dostał wczoraj aktualizację, która nie wyszła. Wyzywa wszystkich.

1

@michal26 Przecież Musk mówił że go poprawili.
Faktycznie jest lepiej xD


0

@Aragorn33 właśnie o to chodzi, że nie wszystkich xD
Wyszedł jakiś update i tryb prawak mu się włączył

0

@michal26 JPII zwyzywany, Nawrocki zwyzywany - nie chciałbyś czytać co pisał o Konfie jak się go naprowadziło odpowiednio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?