- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
1
Odwilż -> Klangor -> Belfer/Rojst
Który z ostatnich dwóch seriali polecacie i który będzie bardziej w klimacie dwóch poprzednich?
1
@PatrychoO Widziałem wszystkie i najbardziej TOP jest Rojst. Co za historia, super serial.
Belfer też spoko, ale widziałem tylko 2 sezony z 10 lat temu, 3 nie oglądałem jeszcze.
Klangor super, Odwilż też.
1
@PatrychoO Belfer sezon pierwszy oraz Klangor super. Odwilż to naprawdę słabiutki serial a do Rojsta się zabierałem 3 razy i nie potrafiłem się wkręcić.
0
@michaleu @bartekvisca ja Belfra w sumie oglądałem właśnie pierwszy sezon, ale to na bieżąco 9 lat temu, więc nic nie pamiętam.
1
@PatrychoO @bartekvisca a teraz jak przeczytałem to mi sie przypomniało.
Faktycznie Belfer 1 sezon był świetny, a ten drugi już niezbyt. Tam chyba działo sie w liceum we Wrocławiu i pamiętam tylko że grała Michalina Łabacz
1
@bartekvisca co do Odwilży, może i fabuła faktycznie taka sobie, postać Zawady irytująca, ale ciężko było się oderwać przez świetny klimat i strony, które są mi znane, czy choćby przyjemną czołówkę serialu.
1
@PatrychoO W Odwilży mi gra aktorska Wajdy nie pasuje, jakąś taka drętwa xd Nie wiem czy ona tak zawsze gra? Wyglądowo spoko.
Trepa w serialu, super aktor
Klimat fajny, mroczny, cos ma w sobie ten serial. Ciekawe kiedy sezon 3
1
@michaleu na jesień razem z Klangorem. Już dzisiaj pisałem w innym temacie, że Trepa to fajna postać, ale beznadziejne sprowadzona do przytakiwacza Zawady, bo ona wie lepiej i co on może
1
@PatrychoO Leci na nią to i wszystko dla niej zrobi, typowo :D
Wow, nie wiedziałem że tez Klangor będzie, super info.
Masz jeszcze jakieś seriale do polecenia?
Oglądałeś Chylkę, Skazaną, Pati, powrót Krew z Krwi po latach?
Ja pamiętam jak Player w latach tak gdzieś 2019-21 miał fajne seriale, co tydzień leciały odcinki a teraz zeszli na psy bo nie ma tego za wiele.
0
@michaleu jeśli chodzi o Klangor, to nie będzie to kontynuacja z Wejmanem, a główną postacią będzie ta policjantka. Ja szczerze mówiąc nie oglądałem do tej pory seriali praktycznie wcale. Dopiero teraz się wkręciłem, bo my naprawdę umiemy robić kryminały. Muszę spytać tatę, bo on tego pełno ogląda i dam znać.
1
@PatrychoO Ciekawi mnie ten Klangor ale jeśli bez Jakubika to ciężko będzie utrzymać poziom.
1
@michaleu tata oglądał Kruka, Szadź, Żmijowisko, Krucjatę, Profilerkę i mówi że fajne
1
@PatrychoO Z tego co napisałeś to oglądałem Szadź i Żmijowisko, Szadź TOP.
Dzięki za resztę polecajek!