La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

0

Cały czas zachodzę w głowę jakby wyglądał finał ligi mistrzów pomiędzy Barcą i PSG... Ciekawe jakby ten mecz się zakończył... Ja nie mówię że Barca by wygrała ten finał ale na pewno by nie było tak jednostronnego finału jak ten z Interem... Jedynie Barca moga stanąć jak równy z równym w tym finale bo jak widać Real nadal jest cienki jak siki węża i ten mecz na KMŚ to potwierdził... Ehhh szkoda że się tego nie dowiemy... Że ten Inter musiał mieć tyle fuksa:/

1

@Piotr,1985 Dobra naparzanka by byla bo zarowno Barca jak i PSG zagraliby wysoko obrona. Ciezko powiedziec kto by wygral, ale widowisko przednie by bylo.

0

@MaziFCB no właśnie o to chodzi... Ten mecz mógłby zakończyć się nawet wynikiem podobnym do tego co z Benficą... Dla widowiska byłoby zdecydowanie lepiej gdyby to Barca awansowała do tego finału no ale teraz to można sobie gdybać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?