La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

4

Alcaraz dzisiaj tylko 55% pierwszego podania

Aż 6 podwójnych

@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @Lionel_Messi10 @Kessie

1

@mekston statystyki nie graja juz to pisalem.

1

@mekston Sinner też mocno poniżej swojego poziomu, oboje widocznie lekko stłamszeni finałem Wimbledonu.

Widać, że dominują błędy i gra jest szarpana z obu stron ale tenis to gra nerwów, kto ma mocniejsze wygrywa.

0

@Barca_Big_Moment Sinner ponizej ale jednak lepiej

0

@Lionel_Messi10 jednak w ten sposob zgubil podanie i seta

0

@mekston to z kibicowania Carlosowi sie przerzuc na Sinerka rudego brzydkiego jak tak go wychwalasz pod niebiosa xDD

1

@mekston @Lionel_Messi10 Liczę, że Carlitos to wygra psychą bo ma dużo mocniejszy mental i nawet jak Włoch będzie grał lepiej to może Carlitos to odwrócić właśnie mentalem.

1

@Barca_Big_Moment No dokładnie, dla mnie Carlitos jest lepszy pod tym względem co napisałeś i doświadczeniem moze go zabić;-)

1

@Lionel_Messi10 Dlatego Djokovic mówił, że daje przewagę Carlitosowi bo grał już dwa finały na Wimby;)

W tym secie będzie tiebreak coś czuję i oby Carlitos go zgarnął;)

Carlitos to poza Nole najmocniejszy gracz mentalnie i on nigdy się nie poddaje :D

0

@Barca_Big_Moment gorzej ze jednak Sinner ma jednak troche latwiej bo wiecej robi podaniem a moze nawet mniej sobie zlego robi

0

@Barca_Big_Moment tylko tej przewagi nie widac na razie

1

@Lionel_Messi10 nie przerzucam sie ale tym podaniem Sinner sobie bardziej pomaga

1

@mekston Tenis to gra procentowa, w końcu Sinner przestanie trafiać serwis, a Carlitos zacznie i wtedy się zmieni dynamika.

Czuje tiebreak w tym secie.

0

@Barca_Big_Moment to jak bedzie tiebreak to moze byc tiebreak ktory i o meczu zdecyduje

1

@mekston @Barca_Big_Moment Ale ale przecież sie skarżył przed meczem z Djoko ze go rekusia boli xDD

Oszustem jest niezlym, jak po meczu takie bzdury bedzie gadal to zostać powinien wysmiany.

1

@Lionel_Messi10 Trochę to żałosne było, ale z drugiej strony chciał zagrać tym psychologicznie.

@mekston Oj tak bardzo ważny set. Albo Sinner będzie na fali wznoszącej, albo Carlitos się nakręci i wejdzie na obroty.

Trzeba trzymać serwis i zachować zimną krew na decydujący moment. Najlepiej z zimną głową żeby się nie podpalić.

1

@Barca_Big_Moment to zrobil jedynie z siebie debila a chcial z kibicow i zawodnika zrobic xDD

1

@Lionel_Messi10 Jakbym Tsitsipasa słuchał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?