La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

1

Ciężkie lądowanie Stali Mielec w nowej pierwszoligowej rzeczywistości..a tymczasem Górnik gooool! Zabrzanie pograli tutaj.

1

@FcPortoFan1999 nie myslalem, ze az tak szybko beda sie bronic przed spadkiem do drugiej ligi

0

@FcPortoFan1999 Budżet mają na środek ligi, powinni się utrzymać

0

@Lanosss Nie wiem czy od razu spadek...niemniej początek śmierdzi losem Warty Poznań.. @UriBoyka Tylko czy trener jest do tego odpowiedni?

0

@FcPortoFan1999 nie widze tu wad

0

@Lanosss Chciałbyś aby zaliczyli podobny los?

1

@FcPortoFan1999 Mielec tak naprawde nie jest atrakcyjnym miastem do zycia dla pilkarzy, a ten klub nie wroci nigdy do lat swietlnosci kiedy ustrój komunistyczny pompowal w nich pieniadze. Czy grają w pierwszej czy drugiej lidze nie ma to znaczenia tak naprawde, im są nizej tym latwiej im utrzymac finanse

0

@Lanosss W sensie nikt od nich nie wymaga walki o mistrzostwa kraju...niemniej to będzie klub balansujący między 1 ligą i Ekstraklasą.

0

@FcPortoFan1999 Liczyłem na remis przynajmniej.Ale jak widać się przeliczyłem.

0

@Bernard777 Ten brak karnego wybił Stal z rytmu na początku meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?