- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1263 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1263 Culés
4
W ogóle jak jeżdżę na rowerze i mijam ludzi, to da się zauważyć, że Barcelona jest znowu w modzie. Dużo ludzi ma czyste koszulki, spora część ma koszulki Lewego, młodzi najczęściej Yamala. Czasami trafi się jakieś PSG, ale przewaga Barcy jest znaczna. Natomiast Real schowany całkiem do jaskini. Jak to u Was wygląda?
3
@PatrychoO Na straganach widać nawet koszulki Ewy Pajor ;)
0
@Criss18Barca o, to ciekawostka
1
@PatrychoO to samo, wszędzie widzę ludzi w koszulkach Barcy. :D
1
@PatrychoO U mnie kolega ma Raphe. I tyle
3
@PatrychoO ja niedługo idę na baby shower w motywie Barcelony, także cieszę się jak dziecko :D
1
@PatrychoO nad morzem widziałem jedną koszulkę Atletico z Griezzmanem, trochę koszulek z Messim w Miami, trochę więcej z Realu (Vini, Bellingham i Mbappe) no i najwięcej z Yamalem, trochę z Robercikiem. Oczywiście niektóre koszulki to te bazarkowe.
1
@July_6_BcN o kurcze, fajnie
0
@July_6_BcN jak byś się ubrała na biało, to byś wyglądała jak księżniczka albo królowa. Wyobraź to sobie
1
@VegetaPolska Nie, dziękuję. Założę swojego Robercika z pierwszego sezonu w Blaugranie :D
0
@July_6_BcN chciałem dobrze. Cóż, będziesz wyglądać jak typowa Polka. A mogłaś zostać Królową...
1
@VegetaPolska matka dziecka może sobie być królową, ciocia będzie księżniczką ;)
1
@PatrychoO no ja w niedzielę byłem w muzeum powstania Warszawskiego a tam jakiś dzieciak w koszulce ter Stegna z zeszłego sezonu xd