La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

1

Wyjazd z Ter Stegenem nawet za darmo, wszyscy o tym wiemy. Ale założenie że "jak mu zależy na mistrzostwach","jeśli zależy mu na mistrzostwach","może zapomnieć o mistrzostwach" są trochę na wyrost bo tego czy mu zależy ciężko stwierdzić. Prawie całą karierę był wykluczony przez Neuera. Jak już wpadł do składu to przy ogromnych perturbacjach kadry która żadnym GOATem nie jest. Kocha Barcelonę i zarabia fajny hajs. Nie pokazał się nigdy jako ambitny kadrowicz więc nie ma go co uważać za takiego. Być może mu zależy na mistrzostwach, być może wie że nie straci miejsca w składzie, albo na to liczy albo mu nie zależy. Warto zaryzykować na jego miejscu. Pamiętajcie że to jest bramkarz a ci mają zazwyczaj przerośnięte ego. Znamy takich wielu wielu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?