- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1132 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1132 Culés
1
Czesław Michniewicz jak widać nie kłamał odnośnie prowadzenia 2:0.
0
@FcPortoFan1999 niebepieczny wynik :D
0
@FcPortoFan1999 2-0 niebezpieczny wynik
0
@Lucyffffer1922 @Hshdhrhdh Należy współczuć prowadzącym takim wynikiem.Podwójnie boli wtedy porażka.
0
@FcPortoFan1999 zawodnicy powinni odrazu po 2-0 iść po 3-0 bo 2-0 jest niebezpiecznym wynikiem
0
@Hshdhrhdh Ewentualnie kibice zadymić stadion na 10/15 minut xd
0
@FcPortoFan1999 to też jest jakiś plan XD
0
@Hshdhrhdh Tzw. timeout od kibiców.W tej lidze często używany.
1
@FcPortoFan1999 nie współczuję. Współczuję sobie że dostałem po dupie w 1 połowie :)
0
@Lucyffffer1922 Taka porażka jest najgorsza bo mieć zwycięstwo i je w tym samym meczu stracić boli bardzo..
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 I skuteczny XD
0
@Hshdhrhdh Zwłaszcza kiedy z prowadzenia 2-0 robi się 2-1 aby troszkę ostudzić goniących z rytmu.
0
@FcPortoFan1999 kibice po to są żeby pomagać swojej drużynie i to robią i to skutecznie
1
@FcPortoFan1999 ja nie straciłem :) raz że Lech wygrał a 2 że widziałem jak grałem i postawiłem sobie stóweczka na wygraną Lecha i 1400 wyciągnięte
0
@Lucyffffer1922 Bo pod koniec 1 połowy myślałem że te marnowane okazje ich po prostu dobiją. @Hshdhrhdh To akurat może i dla postronnych kibiców irytujące ale dla gospodarzy to pomocne bo trener ma czas aby poustawiać zawodników.
0
@FcPortoFan1999 oj no jest to irytujące ale kibice dobrze robią taktycznie
0
@Hshdhrhdh Dlatego nie dziwią mnie takie przerwy na zadymę.
1
@FcPortoFan1999 dymy dymy po co oglądać jakieś fame mma jak ma się tu do oglądania ekstraklase