La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

5

Polski klub w Lidze Mistrzów? Oby się udało, dawno już nie było. Z drugiej strony, jak Lech spadnie do LE albo LKE to też się nie będę gniewać, przynajmniej punktów nabije.

5

@kanver_ Zagrajmy w końcu znowu w Lidze Mistrzów. Bez podziałów, to nasza piłka

1

@kanver_ Ciężka drabinka aby awansować.Legia kiedy awansowała to miała łatwiutką drabinkę.Tutaj Crvena Zvezda to już solidna konkurencja.

0

@FcPortoFan1999 Oskar, ale Legia była wtedy naprawdę mocna

0

@FcPortoFan1999 PS - Przepraszam, że po imieniu

0

@JanZagloba Była mocna tylko drabinkę miała wymarzoną.Chociaż za Hasiego nie była tak mocna jak za Magiery.

0

@kanver_ Europejskie puchary to europejskie puchary ale jeśli nie będzie chociaż Ligi Europy to będę czuł małe rozczarowanie. Trzeba powoli stawiać kroki do przodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?