La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

0

Czyli Austria Wiedeń będzie ewentualnym rywalem Legii Warszawa w III rundzie eliminacji ligi konferencji.Lepiej dzisiaj aby nie spadli do tych rozgrywek bo rywal 2 lata temu pokazał że jest bardzo ciężki.

0

@FcPortoFan1999 wzywam eksperta @Hshdhrhdh

0

@FcPortoFan1999 Banik jest mocniejszym rywalem niż Austria Wiedeń moim zdaniem :) raczej Legia nie zamierza odpadac z nimi.

1

@Lucyffffer1922 Oby nie odpadli bo szykuje się twarde lądowanie. @gumaz On pewnie zajęty jest.

0

@FcPortoFan1999 czeka aż z nim popiszesz o rakowie i legi .

1

@gumaz Jeśli internet nie zawiedzie to się pogada.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 ja zajęty? mam jeszcze wakacje przez miesiąc więć nie jestem zajęty xd

0

@Hshdhrhdh Myślałem że czymś istotnym się zająłeś przed meczem.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 przygotuwuje się na oglądanie 3 meczów i ich komentowanie z tobą oczywiście xd

0

@FcPortoFan1999 czekaniem , na ciebie pewnie.

0

@gumaz Ma czas podczas wakacji ;) @Hshdhrhdh I słusznie.Będzie co oglądać.Jedynie mecz Rakowa będzie luźniejszy.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 najbardziej będę pewnie zwracać uwagę na Legie i Jagielonie

0

@Hshdhrhdh Oby bez dogrywek tylko.To nie jest nikomu potrzebne.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 lepiej nie bo tylko niepotrzebny wysiłek będą mieli i mniej siłę na ligę

0

@Hshdhrhdh Plus Ja mam 1 zmianę więc lepiej aby mecze przed 23:00 się zakończyły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?