La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

0

mam pytanie, czy do uzytkowania internetu mobilnego poprzez router mobilny potrzebna jest specjalna karta sim, czy też na przykład jak wsadzę do takiego routera zwykła karte sim z tmobile na kartę z której można dzwonić i jest tam pakiet internetu to będzie działać?

2

@mmaciass każda z pakietem będzie działać, chyba, że router ma lock na jakąś tam sieć

1

@mmaciass na większości routerach wystarczy karta sim

0

@vangoor @Safrani dzieki Wam

0

@vangoor @Safrani a macie jakiś router z obsługa sim godny polecenia? Bo czytam teraz sporo o urzadzeniach tego typu i sporo jest komentarzy negatywnych ogólnie o wszystkich do 300zł. Ludzie pisza np że taki iphone 12 na hotspocie wykręca lepsze transfery niż urządzenia stworzone do rozsyłania internetu jak np Router ZTE MF297d.
szczerze mówiąc dużo się naczytałem i na tą chwilę byłbym za tym żeby kupić telefon żeby pełnił funkcję stałego hotspota. Może takie rozwiązanie się dobrze sprawdzać? Dodam że nie chce też płacić za router 800zł...

0

@mmaciass no jak nie chcesz zapłacić 800+, to rzeczywiście lepszym wyborem będzie hotspot. Szczególnie właśnie IPhone.

0

@mmaciass iPhone będzie musiał być cały czas pod ładowarką, spuchnie bateria i dodatkowe koszty, a w routerze zdejmujesz klapkę, wkładasz nową baterie i jedziesz dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?