La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

0

Zostaje każdy, nie odchodzi nikt. Christensena by najchętniej też la rambla zostawiła, Araujo sprzedała nawet za grosze bo go nie lubio a za mniej niż 70 nie powinien odchodzić bo póki co w karierze więcej udowodnił wartości niż nie.
De Jonga którego sam nienawidziłem połowa by opchnela już teraz bez nowego kontraktu po takim sezonie- czyli też za grosze. Ter Stegena by zwolnili albo oddali wszyscy ale niezależnie od cyrków twardym faktem już jest jego pozostanie ze względu na tą bliżej nieokreśloną nie dyspozycyjność. Za Martina którego by ludzie opchneli nie będzie wystarczającego hajsu i za forta też nie który powinien odejść max na wypożyczenie.
A później rambla płacze, że szwagry, że patologia, że wina tebasa, że Laporta tu wszystko niszczy, a rekiny biznesu sprzed klawiatury najlepiej by nie pozwoliły zrobić nic, a funkcjonować ma wszystko. Patologie w zarządzaniu to jedno ale trzeba coś zdziałać żeby ten Laporta się znowu nie okazał populistą przy jakichś rejestracjach, przestańcie cisnąć Veto wobec każdego działania i zapomnijcie o sprzedaży de Jonga bez nowego kontraktu bo to strzał w kolano. Trochę rozsądku rekiny

0

@jakub1906 Gdyby tylko lapcio mógł nie ściągać piłkarza (do formacji w której teraz mówi się o nadmiarze) za grube miliony w zeszłym roku, którego udało się zarejestrować tylko dzięki błędom proceduralnym.

konto usunięte

0

@jakub1906 no właśnie chodzi o jedno. My nie sprzedajmy by się wzmacniać. To klub znowu kombinuje jak ratować sytuacje, bo znowu dali plamy. Mamy w końcu dopracowaną kadrę 22 chłopa. Jak mamy na wiosnę coś ugrać jak to zaczniemy kroić?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?