La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

konto usunięte

4

Jedyne czego życzę wszystkim na ten tydzień to by klub ruszył jakoś w tym tygodniu Romeu i Forta poza klub. Oby na Gampera przyszło jak najmniej odpalonych piłkarzy. To ma być święto, więc niech odbywa się w gronie tych co będą stanowić o sile tej drużyny przez najbliższy sezon.

1

@Nightraider dziękuję i nawzajem

2

@Nightraider oraz Łoniakiego Penie

konto usunięte

0

@Lanosss to już zależy od Szwagrów. Bez rejestracji bramkarzy, niestety będzie musiał tu siedzieć. Ale Hector i Romeu mogą już sobie lecieć. Ich braku nikt nie zauważy.

1

@Nightraider ponoc rejestracja Garcii bedzie w tym tygodniu. Ja to bym jeszcze chętnie odpalil de Jonga. Mam wrazenie, ze bedzie zmienial agenta do grudnia, a pozniej negocjacje nie tylko z Barceloną i bedzie chcial wydoic jak najwiecej kasy. Śliski typ, tak samo jak ter Stegen., plus wieczny talent, męczący jest jak Dembele

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?