La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

konto usunięte

3

Co tu się odwala XD Wisła strzela na 4-3 @FcPortoFan1999 @gumaz @JanZagloba

1

@Hshdhrhdh Arsenal i tak nie wygra czegokolwiek w tym sezonie

konto usunięte

0

@Popitek12 Popitek chyba Ci się coś pomyliło

0

@Hshdhrhdh Dobry meczyk. Ja to raczej Wiśle dobrze nie życzę, to jeden z najmniej lubianych przeze mnie klubów, ale wygląda na to, że w tym sezonie mają ten gen zwycięstwa i pewnie dopną swego

0

@Hshdhrhdh Pozostają mi tylko powtórki.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 jak widzisz udało mi się załatwić szybkiego Unbana xd. A no dobry meczyk był

0

@Hshdhrhdh Wisła na razie z 4 bramek na mecz to tak nie ma ochoty schodzić xd

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Wisła początek sezonu ma bardzo dobry ciekawy czy go utrzymają bo wiadomo jak z tą Wisła jest

0

@Hshdhrhdh Obydwie Wisły ruszyły z kopyta.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 ciekawe jak by grała Wisła gdyby grali teraz w ekstraklasie

0

@Hshdhrhdh Raczej nie tak spektakularnie.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 top 5 mi się wydaje że by mieli

0

@Hshdhrhdh Po 3 kolejkach może i by mieli.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 ale czy Wisła Kraków utrzyma taki styl gry to nie byłbym taki pewny

0

@Hshdhrhdh Z całą pewnością nie utrzyma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?