- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
0
Nie każdy zawodnik potrafi odejść godnie z klubu. Pierwszy przykład jaki przychodzi mi do głowy to Lewandowski z Bayernu.
0
@Criss18Barca nie każdy klub potrafi godnie pożegnać zawodnika
4
@Criss18Barca Co ty taki anty Polski się zrobiłeś?
Na Polaków zauważyłem "najeżdzasz", a Niemców w ramkę byś obstawił.
0
@Criss18Barca najwięcej dymu to wtedy kwiatkowski narobił swoją nieudolnością xd
0
@Stinger_ Podaj inne przykłady ;)
0
@Criss18Barca Wystarczy mi, że o Lewandowskim i Szczęsnym piszesz nieprzychylnie, a Ter Stegena wychwalasz bez względu na jego zachowanie.
0
@Criss18Barca I do tego zawsze podajesz przykłady tej dwójki - gra, zachowanie czy pieniądze, które zarabiają tak jakbyś koniecznie chciał im umniejszyć.
Dlaczego?
0
@Stinger_ Wychwalam, bo ter Stegen to GK półkę wyżej niż Szczęsny.
A Lewandowskiego zwyczajnie nie lubię. Życzę mu jak najlepiej w reprezentacji i w Barcelonie - skoro już tutaj jest, ale nigdy nie byłem jego wielkim fanem i nie będę.
Może dlatego, że bardziej cenię piłkarzy technicznych, którzy robią show?
0
@Criss18Barca Szkoda tylko, że nie patrzysz pod względem aktualnej formy w danym momencie/sezonie.
Aktualnie Ter Stegen jest półkę ale niżej od Szczęsnego, a pensja Lewandowskiego mimo że duża to wciąż bardziej do przyjęcia niż Ter Stegena, który nie dość, że kontuzjowany to jeszcze będzie tylko rezerwowym.
Możesz nie lubić Polaków, możesz uwielbiać Ter Stegena ale przynajmniej postaraj się być obiektywny bo aktualnie dla klubu, któremu (chyba?) kibicujesz Polacy dają więcej niż Niemiec i co ciekawe także nie psują atmosfery.
0
@Stinger_ Bardzo mnie denerwuje jak ludzie na tej stronie mieszają Matsa z gownem. To mi się nie podoba, chamstwu mówię NIE. A zasługi dla tego klubu ma bardzo duże.
Ocenimy po sezonie ile dadzą Polacy. Dla mnie to mało istotne czy ktoś jest Hiszpanem czy Polakiem. Dla mnie każdy jest zawodnikiem Barcelony i jak trzeba będzie to będę po każdym jechał.
0
@Criss18Barca Oczywiście zgadzam się, że mieszanie z gównem to przesada ale wiesz, że Ter Stegen także nie jest fair według drużyny, kolegów i kibiców? Niestety tak to działa. Teraz działając na szkodę klubu po prostu podpisuje wyrok na siebie względem kibiców z których robi debili udając, że Barca ma dwóch bramkarzy i nie chcąc żeby lepszy Garcia i/lub Szczęsny mogli być zarejestrowani.
Zasługi zasługami ale za zasługi nie będzie grać wiecznie. Jest słabszy? To niestety ławka.
Dlaczego po sezonie? W poprzednim sezonie mało dali Polacy? Dali dużo więcej niż Ter Stegen sezon wcześniej. Oczywiście Ter Stegen ma zasługi dla tego klubu ale to, że w 2015 wygrał LM czy w 2023 zagrał świetny sezon nie oznacza, że będzie teraz grał do końca kariery bo ma zasługi. Gdybyśmy kierowali się zasługami to Luis Suarez bez kolan do dzisiaj byłby podstawowym napastnikiem. Czy i to chodzi?
Czy ty aby na pewno jesteś kibicem Barcy?
Jeśli jesteś kibicem Ter Stegena to ok. Nie ma pytania, nie ma tematu - rozumiem ale jeśli jesteś kibicem Barcy to nie rozumiem dlaczego chcesz dla niej źle.