- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
3
Nie powiem, trochę mnie zdziwiła ta akcja z Inigo. Byle tylko piękny Duńczyk się nie łamał i ktoś nauczył się kierować całą formacją, bo będzie jeszcze większa lipa w obronie niż w poprzednim sezonie:o
2
@Kozinho. właściwie teraz trochę ciężko o szefa defensywy, Araujo i Cubarsi to nadal potrzebują kogoś kto będzie im mówił co mają robić. Christensen sobie poradzi ale nie widać po nim cech przywódczych/dowodzących. Do tego nie mamy już lewonożnego stopera, dobrze pamiętam? xd Ciężko może być
0
@Jakchcesz Hansi brał już Domingeuza na ratunek. Zaraz tam wygrzebie kogoś ze szkółki.
2
@Nightraider wiesz, wygrzebać kogoś ze szkółki to jedno. Ale przydałby się doświadczony lider. Cubrasi mimo, że jest przeogromnym talentem to nie nazwałbym go szefem defensywy w sumie.
1
@Jakchcesz takie warunki dostaje trener od zarządu. Nic na to Flick nie poradzi. Rok temu kazali mu budować boki obrony z Martina i Forta po odejściu Cancelo, a wzmocnieniami do ataku byli Victor i Fati. Pomoc także ratował przy pomocy Casado i Bernala. No i drugi się zaraz połamał. Można się tylko cieszyć że ma cierpliwość do tego.
1
@Jakchcesz No nie mamy obecnie lidera defensywy, chyba że Christensen wczuje się mocno w rolę i weźmie odpowiedzialność na barki, ale jeżeli naszym podstawowym duetem będzie Cubarsi - Araujo to będziemy tracić jeszcze więcej bramek, niż w poprzednim sezonie.
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, nie widzę tak wysokiej linii i tych pułapek offsidowych z duetem Cubarsi - Araujo :D Ale ostatnio Cubarsi w wywiadzie coś przemknął, że w tym sezonie będą grali trochę inaczej. Może już wiedzieli i się przygotowywali.
2
@MesQueUnClub_87 może Puyol by wrocil na rok :D "naszym transferem jest Carles" :D
3
@Jakchcesz Powiedział - "Nadal będziemy trzymać się stylu z zeszłego sezonu, pressingu przez 90 minut, ale być może nie będzie to aż tak przesadzone."
i ja odnoszę wrażenie, że to chodzi o to, że nie będą już grać na takim ryzyku w ostatnich minutach jak w meczu z Interem tylko dostosują poziom pressingu to sytuacji w danym spotkaniu i czasu, ale generalnie styl łapania na pułapki pozostanie ten sam.
@LambiPL Byłoby miło zobaczyć El Capitano choćby jeszcze jeden raz na boisku, ale fizycznie i wydolnościowo by pewnie padł po 30minutach i to jeszcze z odnowieniem kontuzji kolana :D Lepiej nie
2
@MesQueUnClub_87 najgorsze jest to, że jakby tak im tylko kazano stać i przez 20 minut grać, to Xavi, Iniesta, Puyol by nam bardzo dużo dali :D tego skilla się nie zapomina
2
@LambiPL Nie zapomina i to widać nawet po Ronaldinho w tych meczach charytatywnych.