La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

Ile daliście najwięcej na tace na mszy ?
@clyde 0
@FcPortoFan1999 wypłatę ?

1

@gumaz Może z dyszkę jak mi babcia pozwoliła wrzucić

1

@gumaz omijam takie miejsca

1

@gumaz 100 złotych.

1

@gumaz 5dyszek nie tak dawno, boli do dzis :d (nie no zartuje, przypomniałeś mi właśnie) :S

1

@mmaciass panie to jest dobra flaszka

0

@FcPortoFan1999 całe 100 czy 50 i 50

1

@gumaz Całą stówkę.

2

@gumaz słuchaj wiem, nie aż taka dobra ale jest. Z czasem człowiek poznaje siebie i poznaje też to, że ludzie mają w danym okresie swojego życia różne potrzeby, czasem takie o które sami byśmy się nie posądzali. Ja akurat dzięki Bogu (tak uważam) wyszedłem z nowotworu , może stąd taki ruch. W tym rozumieniu te 50zł wydaje się żałośnie śmieszne.. w każdym razie chce podkreślić że ja w Boga wierzę, nie ma wstydu o tym mówić że wiele mu zawdzięczam.

0

@FcPortoFan1999 a wiesz, ze Brzećzek ten tego zostal?

0

@Lanosss Wiem i troszkę Jestem w szoku że akurat U21 przejął.

0

@FcPortoFan1999 nie na darmo w pzpnie sie pojawial. Dobrze, ze Majewski polecial i Ci jego smieszni asystenci pozbierani z pod bloków mieleckich

0

@Lanosss Kulesza ma jakiś plan xd

1

@gumaz Tak z własnych pieniędzy to chyba najwięcej 10 zł.
Jak kiedyś rodzice mi dawali, żebym wrzucił to chyba i z 50 zł się zdarzało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?