La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Odnośnie Inigo taka rzecz mnie zastanawia - przyszedł do nas w 2023 na 3 letni kontrakt (2+1). Kontrakt przedłużyłby się z automatu. W takim razie po co szwagry tak się spieszyli, żeby przedłużać ten kontrakt wcześniej? Jaki to miało sens? Jeśli w pierwotnym kontrakcie miał już zapis, że może odejść za darmo, to przy przedłużaniu była okazja żeby ten zapis zmienić - ufamy ci, potrzebujemy, zostań jeszcze rok. A ci przedłużyli z nim kontrakt po czym 4 miesiące później puścili za darmo. Wtf?

0

@Rifek dostal podwyzke, wiec teraz po jego odejsciu zrobilo sie wieksze miejsce w ffp, Laporta i Deco doskonale wiedzą co robią zeby teraz inny kontrakt mogl byc zarejestrowany w jego miejsce

0

@Lanosss niesamowite szachy 5d. Oddali najlepszego środkowego obrońcę, jedynego lewonożnego, żeby zrobić miejsce w ffp. A ta twoja teoria o podwyżce to też XD bo jakby w ten sposób można było omijać ffp to mogli mu dać pensję 50 mln

0

@Rifek tylko kto by chcial odchodzic jakby mial pensje 50? a placi by trzeba bylo. Oni juz rok temu chcieli go pogonic i mial oferty od arabów, wiec wykorzystali to teraz

0

@Lanosss ty dalej nie rozumiesz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?