La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

Powiem wam że słucham ostatnio radia w pracy (bo nie mogę swojej muzyki) i dziwię się jak spadła z jakością Sylwia Grzeszczak.
Kiedyś miała fajne piosenki i głębokie teksty, a teraz...
,,Och i ach" kompletnie mi nie pasuje do jej stylu, ale ,,Słowa na k" to jest moim zdaniem straszny zjazd jeśli chodzi o jakość tekstu...
To tylko moja opinia, nie bijcie.

1

@DragonxNF strasznie naiwne stały się te jej teksty. Mam wrażenie, że nie może poradzić sobie dalej z rozpadem małżeństwa, to po pierwsze. Po drugie, te teksty nie tworzą jednej całości, tylko to takie wersy powyrywane z kontekstu. A szkoda, bo np. „Pożyczonego” uwielbiam, mimo że ta piosenka ma już kilkanaście lat.

1

@DragonxNF U mnie w pracy na szczęście ustawiają zawsze Złote Przeboje 80'/90's i nie muszę słuchać obecnego shitu.

0

@July_6_BcN najlepsze porównanie to ,,Małe rzeczy":
,,Budujemy nasz dom na piasku
Cena nie gra roli dziś
Kupiliśmy prawie wszystko
Ale wciąż nie mamy nic
Chce pozbierać znowu myśli
Słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie
Kryje każda mała rzecz?
Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest"

I ,,Słowa na k":
,,Rozbijemy bank, gdy spytają nas
sejf otwarty, czego chcesz?
Chwil takich jak ta
Słów takich na K
I podróży byle gdzie"

Gdybym nie wiedział to bym pomyślał że to dwie kompletnie różne piosenkarki/autorki

@MesQueUnClub_87 u nas leci eska więc nie jest aż tak źle. Trochę elektroniki jest :p

1

@DragonxNF ostatnio właśnie włączyły mi się te słowa na K i jakoś mnie nie chwyciło… A nie wiem, czy słyszałeś kiedyś „Kiedy tylko spojrzę” z sound&grace. Majstersztyk. To samo „Bezdroża”.

1

@July_6_BcN nie słyszałem, ale sprawdziłem tekst i mogłoby to spokojnie robić za wiersz poetycki. Ja nigdy nie byłem jej fanem, ale ,,Księżniczka" ,,Małe rzeczy" a nawet ,,Tamta dziewczyna" to majstersztyk przy tym co teraz ma

0

@DragonxNF A to nie jest tak, że teraz zaczęła sama pisać?
@MesQueUnClub_87 Jezu współczuję xD Złote Przeboje tez ciągle to samo do porzygu. Ja tylko Radio Pogoda od rana, żeby dobrze wejść w dzień.

0

@BorzyKrzys Wolę Lady Punk czy Myslowitz do porzygu, niż Sanah i Podsiadło. Jak pracujesz w biurze w kilka osób to ustawiasz to co chce większość. Ja żeby wejść w dzień to mam pendrive w samochodzie ze swoją play listą.

"A to nie jest tak, że teraz zaczęła sama pisać?"
Nie, zawsze pisała autorskie teksty. Rzadko kiedy współpracowała z innymi tekściarzami. Czasem jej pisał coś ten Liber. Muzykę też w większości komponuje własną. Oprócz tego pisała też i robiła muzykę dla innych artystów. Zresztą ona jest po jakichś tam Akademiach Muzycznych, więc ma wykształcenie w tym kierunku.

0

@MesQueUnClub_87 Ale na radio pogoda nie ma sanah i Podsiadło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?