La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

2

O 18:00 na Eleven Sports 1 - powtórka majowego El Clasico w La Liga.
Ciekawe czy ii w tym meczu Barca strzeli 4 bramki, jak to ma w zwyczaju z ogórkami

konto usunięte

0

@Kapitan hawk właśnie mi przypomniałeś o tym upokorzeniu xd

2

@Hshdhrhdh Ten Twój Real i tak jakoś skromne przegrał patrząc na przebieg bo mógł tam i w styczniu w Arabii stracić pewnie z 6 bramek jakby trzeba było.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 a zaczęło się to tak pięknie a później szkoda strzepić ryja

1

@Hshdhrhdh To był ten cały wypoczęty Real xd

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 xd Wojtek trochę dupe uratował

1

@Hshdhrhdh Real po prostu zdenerwował Barcelonę i Barcelona stwierdziła po tych 2 golach że tak ku*wa nie będzie i Real zapłacił za to cenę!

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 pamiętam jak już domu wychodziłem i patrze karny dla Realu mega szczęśliwy byłem cheile później idę drogą a tam 2-0 ja takie co się odwala a chwile później 2-1 później 2-2 a chwile później 4-2 dawno się wtedy tak nie wkurzyłem xd

1

@Hshdhrhdh Jedną połowę mi wystarczyło po cichu obejrzeć bo druga połowa nakładała się na klasyk z Polski między Legią i Lechem.Ofensywy Barcelony powstrzymać się nie da jak się napędzi.Tym bardziej tą defensywą Realu.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 na częście dla mnie zrobili transfery w obronie więć może nie będzie takich wpierdzieli i będą walczyć jak równy z równym

0

@Hshdhrhdh Na swoje szczęście Real nie będzie musiał tym razem już czekać pół roku na Kimbappe niemniej dalej im jeszcze troszkę brakuje aby jakkolwiek rywalizować na Barcelonę czy PSG które są po prostu na nich za szybkie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?