La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

10

Za chwilę nastąpi oficjalne ważenie przed walką


0

@Kgorecki2500 Co z tej rozmowy ma wyniknąć?

11

@Kgorecki2500 ustawka, tzn szlachetna walka wewnętrzna kibiców Lechii Gdańsk XD

0

@Kgorecki2500 jak miałbym już możliwość wyboru to wolałbym jednak zobaczyć walkę Jarek vs Donald.

0

@July_6_BcN No tak, Karol i Donald są z Gdańska
:p

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 będą się napierdzielać na ustawkach

0

@July_6_BcN Mogliby stworzyć taki swój rządowy klub.

1

@Kgorecki2500 Nawrocki jak taki fajny to niech zaprosi Tuska do Grand Hotelu po ustawce.

2

@macio_944 Nie lepiej po prostu jakby się spotkali na stadionie Lechii?

0

@Kgorecki2500 Batyr chce kolejnemu dziadkowi chatę ukraść?

0

@arasz1819 Albo Tadzio Batyr chce z nim zamieszkać.

0

@FcPortoFan1999 i w posagu wniesie grono niewiast co to do hotelu podrzucał na wspólne koronki różańca z kolegami ze szlachetnych walk.

0

@arasz1819 Będą mieli Dziadek i Tadzio przynajmniej zabawę jak za starych czasów.

0

@Kgorecki2500 A kaczyńskiego nie ma przy rozmowie?
Powinien być jarek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?