La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

9

Po tym słodko-gorzkim dniu polskich klubów warto wspomnieć, że:
- po pierwsze primo - po raz pierwszy w historii mamy komplet klubów w fazie play-off europejskich rozgrywek (4/4)
- po drugie primo - póki co, mamy najwięcej punktów w rankingu UEFA w tym sezonie spośród wszystkich krajów (3,375 eq aequo z Cyprem)
- po trzecie primo, ultimo - zbrodnicze państwo Izrael powinno zostać unicestwione

0

@damianex10 Nie zostanie bo mamy pro-izraelski rząd. Taka Lewica (nie chodzi o Razem!) jest w pełni za Izraelem

0

@damianex10 Z przeważeniem na słodki dzień.Jakiejś gorzkiej chwili jak odpadnięcie z europucharów nie mamy póki co.

0

@turhiay pół świata jest pro-żymiańska, na czele z US i A. To jest niepojęte xd
Mieć w kieszeni najbardziej zaawansowaną armie świata, też bym pewnie poczuwał się do bycia jakimś bóstwem ponad innymi xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?