La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

13

Najbardziej mnie denerwuje to, że znowu zostaliśmy prawie ojebani przez sędziego, a przez to, że wygraliśmy to będzie cisza o tym. Mecz z Chelsea był nam wypominany przez 15 lat (tam będzie sędziował padake dla jednej i drugiej strony), a w meczu z realem w tamtym sezonie sędziował tylko dla jednej strony. Wczoraj ten sam pajac chciał nam ponownie owalić. W nagrodę dostanie pewnie kolejny mecz Barcy do sędziowania.

Jeszcze o Yamalu tylko wspomnę, wczoraj tak byl wyzywany od karykatury skrzydłowego, a zrobił 2 asysty ;)

1

@Konradowskyy Jak jest 2-0, to ludzie będą tutaj piłkarza za każdy najmniejszy błąd wyzywać. Just get used to it, albo tego nie czytaj i ciesz się meczem.

0

@Konradowskyy a jak rywal realu dostaje z czapy to liga negreiry etc ale jak przeciwko nam to cisza jest

0

@misterio tutaj to przy 1-0 ludzie każdego by sprzedali xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?