La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

0

Z Włoszkami w 1/8 ;)

Proszę odpaść w grupie żeby nie było wstydu. Lavarini pakuje walizę, przyjdzie nowy poważny trener postawi na Grajber, Grabkę i Pierzchałę, które mają o wiele większy potencjał niż te "wybranki" powołane przez makaroniarza.

Gość jest agentem w kadrze żeby Włoszki miały erę i tyle wierzę, że mogliśmy je pokonać w równoległej rzeczywistości z innym trenerem z wizją.

0

@Barca_Big_Moment Tak tak, nie zesraj sie czasem.

1

@Barca_Big_Moment co ty pie**** . Lavarini z tej drużyny zrobił top 5-6 na świecie a wcześniej były na dnie i 3/4 skłócone ze sobą .

0

@Xxxbarca4ever A gdzie Grajber, Grabka i Pierzchała? One są lepsze siatkarsko niż reszta a nie grają.

@takisobiektos Lepiej to usuń go banicja będzie. Znam z autopsji;)

0

@Barca_Big_Moment a jakie sukcesy polska osiągała z nimi w składzie ? Lepszy indywidualnie nie znaczy lepszy dla drużyny . Przykład Bednorz w polskiej kadrze

0

@Xxxbarca4ever Może to problem, za makaroniarz stawia na swoje znajome kosztem lepszych?

Gdzie jest przyjęcie w tym meczu i gdzie jest gra przez środek? Niemki to nie Włoszki, a one się męczą jak amatorki.

Nie lubię typa. Nawet Antiga byłby lepszy

1

@Barca_Big_Moment wyniki go bronią ... I jego wybory również

0

@Xxxbarca4ever Xaviego też broniły wyniki, ale w jakim stanie była drużyna?

Musimy zrobić krok do przodu Włoszki nie będą dominować tak jak Serbki kilka lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?