La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Typowy Lech. U siebie w cymbał, a na wyjeździe godnie się reprezentuje xD

Nie no. Strefa marzeń, jeśli dzisiaj wygrają wszyscy. Realnie jednak myślę, że wygra Legia, a pozostali zremisują.
Czyli dzisiaj te 0,625 pkt powinno wpaść. Każdy wynik powyżej, to sukces

3

@michal26 Nie ma co brać na poważnie dzisiejszej walki, jak rywale mogli mieć jajca wywalone po takiej zaliczce

1

@Luciano99 Czyli dokładnie jak pracownicy u Ciebie na zakładzie, również po zaliczce.

0

@Luciano99 no nie obchodzi mnie to. Punkty do rankingu, to punkty do rankingu xD
Fiorentina też tak mogła mówić, a potem bodaj dogrywka była, albo gol w końcówce, ale był moment, że Lech odrobił stratę.

1

@michal26 Są punkty niemniej o tym dwumeczu lepiej długo nie pamiętać xd

0

@Dari0G

Po czym?

0

@Who_you_mam Po zaskórniakach*

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?