La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

0

Stuttgart sprzedaje Woltemade za 90 milionów (Newcastle miało nóż na gardle, bo Isak nie chce grać, a Wolves odrzucili ofertę za Stranda Larsena), a ludzie tutaj chcieli pozbyć się Fermina za 65 milionów.
Fermin jest bardziej wartościowym zawodnikiem od Niemca.

3

@Zoker tylko akurat pierwszy argument o niczym nie świadczy, bo jak napisales Newcastle miało nóż na gardle

Nie chcieli byc zakladnikami Isaka a mieli kase wiec sypnęli

0

@mekston Więc poczekajmy, aż inny klub też będzie miał taki nóż na gardle :)

3

@Zoker znam taki co ma problemy z wróceniem do zasady 1:1, problemy z rejestracjami piłkarzy i wciąż ogromny dług

Zeby nie bylo - 65 nie jest imponujące przy obecnych wycenach ale na tle Woltemade to w teorii powinnismy 100+ kasowac a to nie wydaje sie realne

0

@mekston Po co Ci zasada 1:1 dnia 29.08.2025?
Kto nie jest zarejestrowany? Steven Gerard? Bernal? Na początku sezonu możemy sobie bez nich poradzić.
Dług można też spłacić pieniędzmi, które otrzyma się z rozgrywek sportowych. Żeby do tego doszło, to musimy wygrywać. A żeby to robić, to musimy mieć jak najszerszą (na nasze możliwości) kadrę.

1

@Zoker „Po co Ci zasada 1:1 dnia 29.08.2025?
Kto nie jest zarejestrowany? Steven Gerard? Bernal? Na początku sezonu możemy sobie bez nich poradzić.”

To wszystko pokazuje wciąż zły stan naszych finansów a ogromny dług to też koszty jego obsługi.

Nie no luźno, czyli finanse sa dobre, wszyscy dobrze robią, a ze paru nie mozemy zarejestrować to w sumie luz.

Wcale tez nie padają groźby o ryzyku wyrejestrowania Olmo

0

@mekston Oczywiście, że źle robią, ale takie kroki, jak sprzedaż Fermina za kilkadziesiąt milionów, powinno podejmować się przynajmniej miesiąc wcześniej, a nie w praktycznie ostatni dzień okienka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?